نمایندگی عرضه  بادام زمینی با غلاف

بادام زمینی با غلاف یک نوع از مغزیجات و آجیل ها است که دارای خواص و فواید زیادی میباشد، وقتی بادام زمینی را برداشت میکنند و برای استفاده از مغز آن را به کارخانه ها میبرند به طور کلی آن را با پوست وارد بازار میکنند که به آن بادام زمینی با پوست میگویند وجود پوست ارزش غذایی آن را کم نمیکند بلکه ارزش غذایی آن را بالا میبرد و باعث جذب مواد مغذی به بدن میشود، بادام زمینی با پوست در آستانه اشرفیه جز مرغوب ترین بادام را دارا است.

نمایندگی عرضه  بادام زمینی با غلاف

مشخصات انواع بادام زمینی باغلاف درجه یک

مشخصات انواع بادام زمینی باغلاف درجه یک

بادام زمینی اعلا همان طور که گفته شد دارای خواص بسیاری است و دارای مواد مغذی است و یک میان وعده بسیار مقوی است که خوردن آن هم برای بچه های خردسال ضروری است و هم برای بزرگسالان به خصوص برای میانسالان که مانع از آلزایمر و فراموشی میشود.

از خواص بادام زمینی بسته بندی میتوان پیشگیری از آلزایمر و ضد خستگی، کاهش کلسترول و کاهش قند خون و درمان بیماری قلبی و بیماری های عصبی و همچنین به خاطر فیبر بالا برای افرادی که دارای رژیم لاغری هستند استفاده از مغز بادام به شدت توصیه میشود و برای تقویت سیستم گوارش و برای هضم سریع غذا و ماده ملین نیز میباشد.

بادام زمینی در داخل پوست آن پر از مواد مغذی است و متخصصان توصیه میکنند که بهتر است بادام را با پوست میل کنید تا از ویتامین های داخل پوست هم استفاده شود؛ بادام زمینی دارای ویتامین، پروتئین، کربوهیدرات، فیبر بالا، کلسیم، آهن و بسیاری دیگر از ویتامین های مورد نیاز بدن میباشد و توصیه میشود که حتما به عنوان میانوعده به اندازه مناسب ولی به طور پیوسته میل شود.

برای خرید بادام زمینی با پوست آن هم با قیمت ارزان بهتر است کالا را به صورت فله ای و عمده خریداری کنید تا قیمت ها به صرفه و مناسب برای مشتریان در نظر بگیرد و همچنین باعث سود دهی بیشتر مشتریان نیز میشود.

فروشندگان عمده  بادام زمینی با غلاف

فروشندگان عمده  بادام زمینی با غلاف قیمت بادام زمینی به عواملی نظیر اینکه آن بادام برای چه منطقه ای است و دارای چه مرغوبیتی است و جنس آن به چه صورت است اما همان طور که گفته شد خرید به صورت بادام زمینی عمده و فله ای بسیار به صرفه تر از خرده فروشی است. شما تنها با یک تماس به راحتی میتوانید اطلاعات کامل از محصول مورد نظر و قیمت آن و نحوه خرید آن اطلاعات مفیدی به دست آوردید و همچنین با توجه به اینکه از بادام در چه مصارفی بخواهید استفاده کنید و دارای انواع مختلفی است میتوانید مشاوره بگیرید تا محصول با کیفیت و مناسبی را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما