مرکز صادرات بادام زمینی درجه یک

تولید کننده بادام زمینی درجه یک این محصول با کیفیت را زیر نظر بهترین متخصصان و مهندسان کشاورزی تهیه و تولید کرده است که کیفیت بسیار بالایی دارد. این بادام زمینی ها اندازه درشت طعمی دلپذیر دارند و در بسته بندی های مختلف با وزن های متنوع در اختیار متقاضیان قرار می گیرد، شما می توانید این محصول را به صورت غیر حضوری از این سایت تهیه کنید و در خرید حجم عمده از قیمت مناسبی بهره مند شوید.

مرکز صادرات بادام زمینی درجه یک

بادام زمینی بخورید تا لاغر شوید

بادام زمینی بخورید تا لاغر شوید

برای تولید و پرورش بادام زمینی تازه درجه یک باید به عوامل جوی توجه داشته باشید به طوری که خاک مناسب و حاصلخیز، آبیاری، کود دهی از عواملی هستند که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت و نتیجه مطلوب به کاشت این محصول دارند. باید توجه داشته باشید که اگر گیاه را در سطح وسیعی میکارید فاصله بین ردیفها را که چیزی بین ۴۰ تا ۵۰ سانتیمتر است رعایت کنید.

بادام زمینی باید حتما در یک ردیف قرار بگیرند و ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر با هم فاصله داشته باشند و هر چقدر که متراکم این محصول بیشتر باشد تکثیر آن نیز بیشتر است ولی به طور متوسط باید فاصله بین هر یک متر ۱۲ تا ۲۵ بوته قرا بگیرد.

تکثیر بادام زمینی نمکی در اسفند ماه و اردیبهشت ماه انجام می‌گیرد که و جلوگیری از یخ زدگی گیاه این زمان بسیار اهمیت دارد باید از بذرهای خام استفاده کنید و بادام زمینی هایی که به شکل خام هستند و پوست دارند مورد استفاده قرار بگیرد.

اینکه این گیاه تکثیر مناسبی داشته باشد باید کود زیاد به آن داده شود و همچنین خاک آن با ماسه مخلوط شود تا شرایط زهکشی مناسبی برای این گیاه ایجاد شود. وقتی که بادام زمینی ها به طرف زمین خم شدند خبر ثمر دهی این گیاه میرسد که باید در دمای ۱۴ تا ۱۵ درجه سانتی‌گراد قرار بگیرد. برای مراقبت از بادام زمینی تا مرحله ثمر دهی حتماً باید عملیات خاکپا انجام شود به طوری که اطراف بادام زمینی ها شخم خورده و خاک را زیر و رو کنید.

آشنایی با تولیدکنندگان بادام زمینی درجه یک

آشنایی با تولیدکنندگان بادام زمینی درجه یک پخش بادام زمینی درجه یک تازه و با کیفیت به سراسر نقاط کشور انجام می‌شود. این بادام زمینی ها برداشته سال هستند و تازه و با کیفیت می باشند طعم فوق العاده دلپذیری دارد و سرشار از خواص ویتامین های بسیار زیاد برای سلامتی بدن می باشند.

کیفیت این بادام زمینی ها بسیار بالاست به طوری که هیچ گونه تیرگی در رنگ آنها مشاهده نمی ‌شود و هیچ آثاری از کپک زدگی در آنها وجود ندارد در روند تولید و پرورش این محصول سعی شده کمترین میزان کود شیمیایی استفاده شود بنابراین محصول تولیدی طبیعی ارگانیک و سالم می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما