فروش بادام زمینی پوست کنده بسته بندی

مرکز فروش بادام زمینی پوست کنده در مناطق تولید کننده اصلی آن در کشور رونق فراوانی دارد به دلیل کیفیت بالا بادام زمینی تولید شده و طعم بسیار دلپذیر آن بادام زمینی پوست کنده ممتاز دارای متقاضیان بسیاری می باشد.

مراکز فروش بادام محصول خود را با قیمت بسیار نازل و بدون چشم داشت به افزایش سود فروش و توجه بیشتر به بهبود کیفیت محصول تولیدی خود ارائه می نمایند تا آنجا که به کشور های مختلفی به صورت گسترده صادر می شود.

فروش بادام زمینی پوست کنده بسته بندی

خواص بادام زمینی برای لاغری

خواص بادام زمینی برای لاغری

بادام زمینی به عنوان یکی از انواع آجیل های بسیار مقوی برای مصرف کنندگان آن فواید زیادی دارد یکی از این فواید تاثیر بادام زمینی در زمینه کاهش وزن و لاغری می باشد و افرادی که به دنبال کاهش وزن خود هستند می توانند این آجیل را در برنامه غذایی خود قرار دهند. از جمله خواص بادام زمینی برای لاغری می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. بادام زمینی جزء آجیل هایی به حساب آمده که دارای پروتئین بسیار مناسبی بوده و پروتئین موجود در بادام زمینی در کاهش وزن موثر است.
 2. بادام زمینی دارای کالری بسیار پایینی نسبت به بعضی مواد غذایی چرب و شیرین بوده و در کنار آن استفاده متعادل این ماده غذایی به سرعت در فرد مصرف کننده احساس سیری ایجاد می نماید.
 3. بادام به دلیل ساختمان بندی گیاهی آن دارای فیبر بالایی است که فیبر موجود در بادام به علت زود هضم بودن در کاهش وزن مفید می باشد.
 4. مصرف کره گرفته شده از بادام زمینی به همراه مواد حاوی قند ساده و زود جذب مانند عسل طبیعی در وعده صبحانه یا به عنوان میان وعده مختصر به جزء خواص پرشمار آن به دلیل ویتامین و املاح معدنی موجود در آن می تواند تا ساعت ها احساس سیری را در مصرف کننده این ماده غذایی ایجاد و از استفاده مکرر وعده های غذایی در طول روز بی نیاز نماید.
 5. بادام زمینی سرشار از اسید های چرب اشباع نشده بوده و مصرف متعادل آن در کاهش وزن و جلوگیری از افزایش کلسترول که باعث چاقی به خصوص در ناحیه شکم می شود بسیار مفید می باشد.

خرید بادام زمینی پوست کنده ممتاز

<a href=خرید بادام زمینی پوست کنده ممتاز” class=”img-responsive aligncenter”>

مراکز تولید بادام زمینی این محصول را به صورت پوست کنده و دارای درجه ممتاز به بازار مصرف عرضه نموده و به دلیل حذف واسطه ها در فرایند عرضه این محصول باعث شده اند قیمت بادام زمینی پوست کنده ممتاز به صورت بسیار چشم گیری کاهش یابد.

خرید این محصول از مراکز تولید آن به دو صورت جزیی و عمده امکان پذیر می باشد و نیز با توجه به پیشرفت فضای مجازی امکان سفارش اینترنتی بادام زمینی به راحتی امکان پذیر بوده و باعث سهولت در دسترسی به محصول مورد نظر شده است.

2

 1. سلام چرا عکس از بسه بندی محصولات داخل سایت قرار ندادید؟ من الان میخوام سفارش بدم ولی نمیدونم چند گرمی یا چند کیلوییه؟ ممنون از پاسخگوییه شما

  • سلام وقتتون بخیر
   در خصوص پاسخ سوالاتتون و ثبت خرید به صورت عمده از طریق فرم موجود در سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا پاسخگو سوال شما عزیزان باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما