فروشنده معتبر بادام زمینی آستانه به صورت عمده

یکی از بهترین محصولات تولید شده در کشورمان که در تمام بازارهای دنیا به محصول شناخته شده ای تبدیل گشته، بادام زمینی ایرانی است که در حال حاضر بخش های متعددی از کشور دست به تولید آن زده اند و در این میان آستانه پرچمدار تولید بادام در کشور می باشد که واقعاً محصولاتی همراه با مشخصه های کمی و کیفی ویژه را به بازارهای مختلف تقدیم نموده است. اکنون با کمک فروشنده معتبر بادام می توانید بادام زمینی آستانه عمده را خیلی راحت تهیه نمایید.

فروشنده معتبر بادام زمینی آستانه به صورت عمده

آستانه اشرفیه مرکز بادام زمینی می باشد

آستانه اشرفیه مرکز بادام زمینی می باشد

بادام زمینی، این مغز خوراکی خوشمزه که امتحان های خوبی را از همه جهات پس داده و به عنوان یک محصول غذایی سالم شناخته شده، توسط مناطق مختلفی از کشور تولید شده که آستانه اشرفیه یکی از آنها می باشد، این شهر در استان گیلان واقع شده و سالهای مدیدی بوده که پرچم تولید بادام اعلا را بر فراز نگه داشته است.

حالا آستانه اشرفیه را با مرکز بادام زمینی در کشور شناخته شده و این شهر شمالی بهترین و بازارپسندترین بادام ها را هم تحویل بازارهای فروش کشور و هم بازارهای فروش صادراتی داده و بادام آستانه حالا به عنوان بادام صادراتی، بیشترین درصد خرید و فروش خارجی را بدست آورده است.

اما سطح اراضی آستانه که به کشت و تولید چنین محصولی اختصاص یافته، حدود دو هزار و پانصد متر مربع بوده و با این وجود می توان این شهر گیلانی را یکی از بزرگترین شهرهای تولیدکننده بادام به شمار آورد که آوازه آن به کل جهان رسیده است.

همچنین لازم است اضافه کنیم که آستانه اشرفیه به رتبه دوم در تولید بادام زمینی در ایران دست پیدا کرده و البته که حالا در حوزه های فروش داخلی و خارجی بادام هم به رتبه های عالی دست پیدا کرده است.

در توضیحاتی بیشتر از بادام آستانه باید بگوییم که این محصولات به عنوان بادام آجیلی مورد توجه و استفاده قرار گرفته و کیفیت آنها پس از آزمایشات گسترده به اثبات رسیده است؛ ضمن اینکه رضایت مصرف کنندگان نیز بر کیفیت و کمیت ویژه محصول فوق نیز مهر تایید زده و به طور کلی می توان بادام آستانه را از بهترین بادام های موجود به حساب آورد.

مرکز صادرات انواع بادام زمینی آستانه عمده

مرکز صادرات انواع بادام زمینی آستانه عمده بادام آستانه نه تنها در بازار کشور مشتریان کثیری را سمت خود روانه ساخته، بلکه حالا به عنوان بادام زمینی صادراتی در بازارهای خارجی نیز حضور یافته و می توان ارزش تجاری قابل توجهی را از آن این محصول دانست.

حال یکی از مراکزی که به عنوان بزرگترین مرکز صادرات بادام فعالیت داشته و قدم هایی موثر در راستای صادرات بادام زمینی آستانه عمده برداشته، مرکز پیش رو بوده که انواع این محصول را به بازارهای جهانی نموده است:

  • بادام گرد.و قرمز و بادام قهوه ای و کشیده آستانه
  • بادام خام و بو داده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما