فروشنده بادام زمینی صادراتی شمال

منطقه شمال کشور ما یکی از تولید کننده های اصلی بادام زمینی می باشد و محصول خود را به صورت گسترده ای در سطح بازار های داخلی و خارجی توزیع نموده و به دست همه مصرف کننده ها می رساند.

مراکز فروشنده بادام زمینی شمال، انواع بادام زمینی صادراتی را که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند، به صورت فله ای یا بسته بندی شده در واحد فروش خود ارائه کرده و به فروش می رسانند.

فروشنده بادام زمینی صادراتی شمال

انواع بادام زمینی شمال را بشناسید

انواع بادام زمینی شمال را بشناسید

انواع و اقسام بادام زمینی تولید شده در شمال کشور ما، به شکل های مختلفی فرآوری شده و برای عرضه در بازار های مصرف آماده می گردند، که این شکل ها شامل موارد زیر می باشند:

  • بادام زمینی غلاف دار: این محصول به همراه غلاف یا پوسته چوبی مانند و نسبتا سخت خود مزه دار و بو داده می شود و سپس بسته بندی می گردد، یا به صورت کیلویی و فله ای به فروش می رسد.
  • بادام زمینی بدون غلاف نمکی: همانطور که از نام این محصول مشخص می باشد، غلاف کرم رنگ چوبی از مغز بادام زمینی جدا شده است و دانه های بادام حرارت دیده و نمکی شده اند، تا طعم آن ها بهتر گردد و در عین حال به مدت زمان ماندگاری آن ها افزوده شود.
  • بادام زمینی سفید و بدون پوست: در این محصول حتی پوسته نازکی که بر روی مغز بادام زمینی کشیده شده است را از روی آن برداشته اند و تنها مغز داخلی سفید رنگ آن بر جای مانده است.
  • خلال بادام: همانطور که می دانید از مغز بادام زمینی برای تولید کردن خلال بادام استفاده می شود و برای این کار به بادام سفید و بی پوست نیاز می باشد، که بتوان آن را به مواد غذایی مختلف اضافه نمود.

سلامت جنین با مصرف روزانه بادام زمینی شمال

سلامت جنین با مصرف روزانه بادام زمینی شمال یکی از مواد غذایی که همواره به مادران باردار توصیه می گردد در طی این دوران مصرف نمایند، تا سلامت جنین و خود آن ها حفظ شود، بادام زمینی شمال کشور ما می باشد، که در ادامه این مطلب در مورد خواص این محصول با شما صحبت خواهیم کرد.

  • یکی از خواصی که بادام زمینی دارد و می تواند در دوران بارداری به کمک مادر و جنین بیاید، کلسیم فراوان موجود در بافت آن است، که از بروز پوکی استخوان در مادران جلوگیری کرده و به شکل گیری استخوان های بدن نوزاد و استحکام آن ها کمک بسیار زیادی می نماید.
  • در ضمن این محصول سرشار از املاحی چون آهن است، که باعث می شود خون سازی به بدن جنین با سرعت بهتری انجام شود، در نتیجه نوزاد از سلامتی و رشد کامل برخوردار خواهد بود و دچار مشکلاتی مانند کم خونی نمی شود.
  • این محصول مقدار زیادی فسفر در بافت خود دارد، که باعث رشد و عملکرد بهتر مغز جنین شده و میزان هوش و حافظه او را تا حد زیادی افزایش می دهد، در نتیجه برای اینکه نوزاد باهوشی داشته باشید، توصیه می شود بادام زمینی میل کنید.

سفارش بادام زمینی فله شمال

<a href=سفارش بادام زمینی فله شمال” class=”img-responsive aligncenter”> شرکت های اصلی پخش و توزیع آجیل و خشکبار در سطح کشور ما آماده دریافت سفارش بادام شمال هستند و این محصول را به شکل کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای و با در نظر گرفتن سود اندک و نرخ مقرون به صرفه به فروش می رسانند.

فروش بادام فله در ایران از راه های گوناگونی انجام می شودف که سریع ترین و راحت ترین راه برای عرضه و فروش این محصول، استفاده از درگاه های آنلاین پخش و فروش می باشد، که موجب از میان برداشته شدن تمام فاصله ها شده و عمل خرید و فروش را تسریع می بخشند.

در همین راستا، ما هم در این مجموعه شرایط ثبت کردن سفارش و خرید بادام زمینی شمال، از راه دور و به شکل غیر حضوری را برای تمام هم میهنان عزیزمان فراهم کرده ایم و بعد از دریافت سفارشات، محصول را توسط پست یا پیک برای آن ها ارسال خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما