توزیع کیلویی بادام زمینی خام

بادام زمینی خام کیلویی را میتوانید با کیفیت بالا به صورت عمدہ و جزئی از ما خرید کنید. بادام زمینی خوش طعم باید تازہ و با کیفیت باشد. بادام زمینی خام، بادام زمینی بدون روکش و بدون سرخ شدہ و مواد طعم دھندہ است.

بادام زمینی در آجیل مصرف میشود به دلیل دارای خواص زیادی وطعم مطلوبی که دارد علاقمندان زیادی دارد.مصرف بادام زمینی مزایای زیادی دارد ھمچون کنترل قندخون، مبارزه با افسردگی ، استحکام استخوان ها ، مراقبت از پوست .

توزیع کیلویی بادام زمینی خام

مشخصات بهترین انواع بادام زمینی خام

مشخصات بهترین انواع بادام زمینی خام

بادام زمینی خام دارای خواص زیادی ھمچون سرشار از انرژی است و سرشار از مواد مغذی، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها و ویتامین‌های مفیدی است که برای سلامت بسیار مفید هستند. سطح مناسب از اسیدهای چرب اشباع در بادام زمینی، خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می‌دهد.

بهترین نوع بادام زمینی نوع خام آن است زیرا ھیچ گونه مواد طعم دھندہ و نگه دارندہ ندارند و به دلیل طعم خوبی که دارد و خواص بالایی که دارد ازخوراکی ھای مورد علاقه ھمه است.

بادام زمینی، از نظر املاح پروتئینی، زیر گروه حبوباتی مثل،نخود ، عدس و لوبیا می باشد.

آنتی اکسیدان موجود در بادام زمینی به اندازه ای که در میوه ها می باشد و از سیب ،چغندر و هویج آنتی اکسیدان بیشتری دارد بادام زمینی سرشار از فسفر و پتاسیم است که برای سلامتی مفید بودہ و باعث فشار خون و تنظیم ضربان قلب می شود و از گرفتگی عضلات جلو گیری میکند .

بادام زمینی خام به دلیل اینکه بو ندادہ اند و ھیچ گونه افزودنی و نمکی ندارند بسیار مفید بودہ و تمامی خواص خود را از دست ندادہ اند ، بادام زمینی بسیار چرب است اما میزان چربی موجود در آن بدون ضرر بودہ و حتی برای بدن بسیار مفید است.

اگر نگران کم خونی خود یا عزیزانتان ھستید از بادام زمینی استفادہ کنید زیرا از کم خونی جلو گیری میکند. در بادام زمینی پروتئن با کیفیت بالا میباشد.، طعم و ارزش غذایی بادام زمینی شبیه به گردو و بادام دارد، که نشان میدھد چقدر مغذی بودہ زیرا دارای ماده مقوی مانند منگنز و نیاسین است.

خرید آسان انواع بادام زمینی خام کیلویی

خرید آسان انواع بادام زمینی خام کیلویی شما مشتریان عزیز و گرامی برای خرید بادام زمینی خوش طعم باید تازہ و باکیفیت بالا میتوانید از ما خریداری نمایید. بادام زمینی بدون روکش یا خام باکیفیت را میتوانید از مراکز و سایت معتبر خریداری نمایید.

ما برای رضایت مشتری از با کیفیت ھا برای فروش عرضه میکنیم. محصولات ما در بسته بندی ھای حجم متفاوت و در سراسر کشور ارسال داریم. ما برای رفاہ مشتریان فروش آنلاین قرار دادیم که به راحتی میتوانند سفارش مد نظر خود را ثبت کنند و ما ارسال نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما