توزیع انواع بادام زمینی درجه یک

بادام زمینی درجه یک یکی از خوشمزه ترین انواع آجیل و خشکبار است و خواص دارویی و ارزش تغذیه ای شگفت انگیزی دارد. این محصول به صورت خان و بوداده مصرف می شود. بادام زمینی خام طرفدار بسیار زیاد و بازار پسندی بالایی دارد.این محصول به دلیل پروتئین زیادی که دارد زیر دسته حبوبات به شمار می رود. قیمت فله بادام زمینی کیلویی خام در سایت اختصاصی فروش این محصول قابل مشاهده است و از قیمت کاملا منصفانه و معقولی برخوردار است.

توزیع انواع  بادام زمینی درجه یک

از فواید بادام زمینی برای دیابتی ها بدانید

از فواید بادام زمینی برای دیابتی ها بدانید

بادام زمینی نمکی محصولی بوته ای است که میوه آن به دلیل برگشت گل بوته به سمت پایین داخل زمین فرو می رود به خاطر همین به آن بادام زمینی می گویند.بادام زمینی گیاهی یک ساله است که در مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر کشت می شود و اگر در منطقه ای باشد که یخبندان نشود تا چند سال محصول می دهد.

در این بخش از مقاله می خواهیم مناطق کشت بادام زمینی در ایران را بشناسیم. این محصول در تمام شرایط اقلیمی قابل کشت ایران به صورت بهاره کشت می شود. زمانی که دمای خاک به ۱۰ درجه رسید کشت آغاز می شود.

خاک باید سبک و غنی باشد. بادام زمینی در خاک حاصلخیز رشد مناسبی دارد، به آب زیادی نیاز ندارد اما در عوض هرچه هوا گرم تر باشد رشد بادام زمینی مناسب تر است. بسته نوع محصول شرایط دمایی و میزان آب دهی و کود دهی متفاوت است.

قبل از شروع سرما نیز برداشت این بادام آغاز می شود. مناطق کشت بادام زمینی ایران پراکنده است. با توجه به این که آب کمی برای کشت لازم است در شرایط آب و هوایی گرم می توان این محصول را کاشت و بهره برداری کرد.

در زمین های پست دیر تر و زمین های مرتفع زود تر کشت می شود. بعضی از مناطق در ایران که به کشت این دانه های پرخاصیت مشغول اند و در واقع به قطب تولید بادام زمینی معروف اند به عنوان نثال آستانه اش فیه و روستایی در استان اردبیل می باشند.

بهترین تولیدکنندگان بادام زمینی درجه یک

بهترین تولیدکنندگان بادام زمینی درجه یک بادام زمینی سرشار از پروتئین چربی غیر اشباع، انواع ویتامین ها و خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی است. در کنار تمام خواصی که دارد بادام زمینی تازه می تواند یک میان وعده مقوی برای تمام سنین باشد. از این رو این محصول بسیار مر طرفدار است و بازار بادام زمینی تازه بسیار پر رونق و پر فروش است. بازار فروش بادام زمینی کیلویی تازه این محصول را با کیفیت بالا، سورت شده، خوش طعم و با قیمت بسیار عالی در سایت مخصوص فروش بادان زمینی تازه عرضه می کند‌. برای خرید کافی است وارد سایت فروش آن شوید سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت بهترین بادام زمینی تازه و ارزان را تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما