قیمت عمده بادام زمینی خام اعلا

بادام زمینی خام اعلا یکی ازانواع آجیل و خشکبار مغذی و پرطرفدار است،که حاوی بیشترین مقدار پروتئین بخصوص برای کسانی که با کمبود پروتئین مواجه هستند است.بادام زمینی دارای چربی و قند مفید است که منبع خوب انرژی اند و مصرفش انرژی بدن را تامین میکند.

<a href=

قیمت عمده بادام زمینی خام اعلا” class=”img-responsive aligncenter”>

بررسی مواد مفید موجود در بادام زمینی خام

بررسی مواد مفید موجود در بادام زمینی خام

بادام زمینی ممتاز از نظر مزه و طعم شبیه مزه گردو و بادام است،از نظر پروتئین هم شبیه عدس و لوبیا و نخود است.چربی بادام زمینی غیر اشباع است و از آن برای تولید روغن گیاهی استفاده میشود.بادام زمینی خام اعلا برای درمان بسیاری از بیماریها مفید است از جمله خواص دارویی آن میتوان به تثبیت سطح قند خون،کاهش بیماریهای قلبی و عروقی،پیشگیری از سرطان نام برد.مصرف بادام زمینی ممتاز به زنان باردار توصیه نیشود.از بادام زمینی فرآورده و محصولات دیگری مانند؛ روغن بادام زمینی،کره بادام زمینی،خلال بادام زمینی به دست می آید. روغن بادام زمینی ملین و برطرف کننده یبوست است.بادام زمینی شامل مواد مغذی ضروری و منبعی سرشار از منگنز،نیاسین،بیوتین،انواع ویتامین ایی،اسید فولیک،فسفر و فیبر است.

مصرف بادام زمینی دارای خواصی از جمله؛ کاهش بیماری های قلبی و عروقی، کنترل و تثبت وزن، شفافیت و جوانی پوست است. کلسیم موجود در آن باعث سلامت استخوانها میشود و برای تقویت اعصاب بسیار مفید است. بدلیل وجود آهن در آن جریان خون را بهبود می بخشد و مانع از کم خونی میشود.مصرف بادام زمینی از لخته شدن خون و بروز سکته مغزی جلوگیری میکند و با نرم کردن سینه سرفه خشک را درمان می کند.بادام زمینی برای درمان معده درد و درمان بیماری طحال بسیار مفید است.

مرکز صادرکننده انواع بادام زمینی خام اعلا

مرکز صادرکننده انواع بادام زمینی خام اعلا مصرف بادام زمینی در همه جای ایران و جهان رواج دارد و با داشتن مصرف کننده فراوان و میزان تقاضا در بازار بهترین انگیزه را در ذهن تولید کننده ایجاد میکند که به کاشت این خشکبار پر خاصیت بپردازد چون سود دهی و بازدهی بسیار مناسبی دارد.مرکز صادر کننده انواع بادام زمینی در کشور وجود دارد.صادر کنندگان بادام زمینی در تلاشند تا با افزایش تولید بادام زمینی و بسته بندی خاص آن را به سایر کشورها صادر کنند و نقش بسزایی در اقتصاد کشور ایفا میکنند. در ایران از بادام زمینی خام به عنوان آجیل و تهیه خلال بادام استفاده میشود.بادام زمینی صادراتی را شرکت های تولیدی متفاوتی تولید می کنند و آن را به بازارهای ایران و جهان صادر میکنند.این نوع خشکبار به دلیل خواص فراوان آن و داشتن مصرف کننده به کشورهای دیگر نیز صادر میشود.کارخانه تولید بادام زمینی ممتاز بهترین و مرغوب ترین و تازه ترین بادام ها تولید میکند و آن را در بسته بندی مناسب و استاندار بصورت مستقیم و بدون واسطه با پایین ترین قیمت به بازار عرضه میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما