فروش مغز بادام زمینی درشت صادراتی

مغز بادام زمینی جزء پرطرفدارترین مغز ها می باشد چرا که دارای طعم و مزه عالی و همچنین خواص بی نظیری می باشد. این محصول در اندازه ها و طعم های مختلف در بازار موجود می باشد و از ارزش اقتصادی و صادراتی بالایی برخوردار است. فروش مغز بادام زمینی درشت صادراتی به صورت مستقیم توسط سایت اینترنتی حاضر انجام می گیرد.

فروش مغز بادام زمینی درشت صادراتی

شرایط کاشت و برداشت بادام زمینی

شرایط کاشت و برداشت بادام زمینی

بادام زمینی یکی از محصولاتی می باشد که در هوای گرم به خوبی رشد کرده و نسب به هوای سرد واکنش نشان می دهد، همچنین این محصول کشاورزی نیاز به آب فراوان داشته و باید خاک آن مرطوب باشد.

بادام زمینی دارای ارقام مختلفی بوده که از مهم ترین آن می توان به بدام زمینی بوته ای یا ایستاده، خزنده، بوته ای خزنده اشاره کرد، این نمونه از محصول نسبت به حاصلخیری خاک بسیار کم توقع بوده و در خاک های شنی بهترین عملکرد را دارد.

برای کاشت این گیاه باید از خاک شنی با کود استفاده کرد و بذر آن را در عمق 5 تا 7 سانتی متری از خاک کاشت، بعد از کاشت دانه ها باید آن را به خوبی آب داد و نگهداری کرد.

طول دروه رشد این گیاه طولانی می باشد و 100 تا 210 روز طول می کشد تا رشد کند، گل بادام زمینی به سمت زمین خم شده و دانه های جوان زیر زمین دفن می شوند، دانه های این گیاه داخل زمینی رشد کرده به همین دلیل به آن بادام زمینی می گویند.

بررسی قیمت مغز بادم زمینی درشت

بررسی قیمت مغز بادم زمینی درشت بادام زمینی به دو صورت غلاف دار و بدون غلاف در بازار موجود می باشد و هر کدام طرفداران مخصوص به خود را دارد، همچنین این خشکبار به صورت خام، بو داده و در طعم های نمکی، گرجه ای، سرکه ای، پیاز و جعفری و … تولید شده و به بازار ارائه می گردد.

قیمت مغز بادام زمینی با توجه به خواص و کاربرد بالایی که دارد بسیار مناسب بوده و عوامل زیادی چون نوع آن، منطقه تولید شده، بسته بندی، اندازه و طعم آن، میزان تولید و … بستگی دارد.

همانطور که گفته شد مغز بادام زمینی جزء محصولات صادراتی کشور می باشد و سالانه مقدار زیادی از آن به کشور های خارجی صادر می گردد، البته این محصول صادراتی باید تمام ویژگی های یک محصول خوب را دارا باشد و در بسته بندی های استاندارد و بهداشتی قرار گیرد.

با در دسترس بودن ایترنت فروش مغز بادام زمینی درشت به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام می گیرد و با مراجعه به سایت های اینترنتی ما می توانید در کمترین زمان ممکن آن را خریداری نمایید، همچنین می توانید قیمت روز آن را قبل از خرید به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما